Aktualności

Zamiast postanowień noworocznych

altAm-a8Umea0T_NBYATCcFtu-KUIb2yD6AbpuA2Tu6AJsFZamiast postanowień noworocznych

 

Zwyczaj podsumowania przeszłego roku i patrzenia z nadzieją na to co przyniesie rok nowy jest jedną z propozycji jaką oferuje coaching kariery. Ale nie tylko. Życzenie sobie i najbliższym wszystkiego najlepszego z okazji ważniejszych dat w roku, a już na pewno w sylwestrową noc jest częścią tradycji podtrzymywanej z pokolania na pokolenie.

Grafika: Glenn Randolph

Zamiast postanowień, które szybko są zapominane, a jeśli nie wzbudzają po pewnym czasie poczucie winy, że znów nie udało się wypełnić planu, proponuję listę życzeń na rok nowy. 

Można by zacząć nawet od listy rzeczy, które się udały, cokolwiek to jest, warto docenić siebie i innych. Być może pomogliśmy innym, być może byliśmy kreatywni, albo po prostu jesteśmy wdzięczni za wpólny czas z osobą najbliższą?

Zatem się udało…. Jak to się udało, to co jeszcze może się udać w nowym roku?

I tu lista jest dowolna i zależy głównie od naszej fantazji. Nikt nas nie ocenia, nikomu nie musimy pokazywać czego sobie życzymy. Przy każdym życzeniu możemy narysować mały kwadrat. A jak się spełni, to go zakreślić. Możemy dopisać dowolnie w ciągu roku co tam jeszcze by się przydało, a na koniec zobaczyć co z tego się spełniło. 

 

Dla Wszystkich czytelników życzę stałego spełniania tych marzeń, realizacji planów, odwagi by zacząć, inspiracji i kreatywności na codzień!

DSC_0773

 


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
/div