Aktualności

Opowieści z pogranicza światów

Opowieści z pogranicza światów

 

Debiutancki zbiór opowiadań Joanny Piłatowicz pt. „Opowieści z pogranicza światów ”, to projekt zrealizowany dzięki platformie wspierania osób kreatywnych – „Wspieram.to” – inicjatywie polegającej na społecznym finansowaniu projektu.

 

 

Okładka: Glenn Randolph

Autorka – coach, absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego oraz tancerka i nauczycielka tańca współczesnego, obecnie mieszka w Niemczech, gdzie współpracuje z teatrami i szkołami tańca, jako tancerka, aktorka, nauczycielka i choreograf. 

„Opowieści pogranicza światów ” to lektura z pozoru łatwa i przyjemna, przeplatana humorem i nieoczekiwanymi zwrotami akcji. Fabuła opowiadań okraszona elementami fantastyki łączy w sobie nierealne zdarzenia z realiami życia codziennego. Spersonifikowana postać Ciężarówki – uzależnionej od prędkości i uderzania w drzewa – to przykład osoby walczącej z silnym uzależnieniem, z którego można wyjść tylko dzięki wsparciu przyjaciół i pomocy fachowca. Nosorożec i wróżka to metafora na niedopasowane związki międzyludzkie i wynikające z tego sytuacje, o których lepiej poczytać, ale lepiej w nie wnikać. Tematyka poruszana w opowiadaniach zmusza do zastanowienia i refleksji nad dzisiejszym światem. Nie wszystko jest przecież tylko czarne lub białe, wiele zależy także od punku widzenia. By to odkryć, warto sięgnąć po lekturę „Opowieści z pogranicza”.

Wydawnictwo Psychoskok

Książka w formie ebooka dostępna jest już w księgarniach internetowych:

http://autorzy365.pl/ksiazka/4215/opowiesci-z-pogranicza-swiatow-1

LIGHTtitle2


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
/div